Co to jest SYSTEM FLEX-C-MENT ?

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia

 

Nie liczy się cena – liczy się koszt !

W systemach dekoracyjnych zawsze stawiane jest pytanie o cenę metra kwadratowego. Jednak w warunkach budowlanych czysty metr kwadratowy praktycznie nieistnieje! Niemożliwe? A jednak. Prawie każda ściana ma przecież jakieś nierówności, załamania, krzywizny. Nie ma domów, w których nie byłoby okien, kominów na ścianach wewnętrznych, drzwi których nie należałoby wykończyć po zamontowaniu, coraz częściej instalowane są kominki.

Z drugiej strony coraz rzadziej elewacja czy wykończenie domu zbudowane są przy użyciu jednego wzoru. Elewacja z cegły? Tak, ale cokół z kamienia, wykończenia okien z dodatkowym wypustem, narożniki budynku z płyt podobnych do piaskowca ... Dlatego system oferowany przez ADAMS okazuje się być wyjątkową ofertą nie tylko dla tych którzy cenią estetykę, ale i dla tych którzy potrafią liczyć pieniądze. System FLEX-C-MENT to jedna, zwarta technologia i nieskończenie wiele możliwości. Jego stosowanie oznacza zwiększenie mobilności ekip budowlanych, zwiększenie wydajności, oszczędność czasu i zmniejszenie kosztów wykonania gotowego projektu.

 

 Skorzystaj z naszego doświadczenia !

FLEX-C-MENT to zaangażowanie unikatowej technologii w połączeniu z wieloma latami doświadczeń na rynku amerykańskim oraz europejskim. Prawidłowa aplikacja wymaga jednak zdobycia odpowiedniej wiedzy i poznania tajników jej stosowania. Dlatego ADAMS zapewnia swoim partnerom handlowym wsparcie w postaci szczegółowych opracowań edukacyjnych, filmów instruktażowych, instrukcji. Przede wszystkim jednak prowadzimy szkolenia i prezentacje. Firmy handlowe i budowlane, architekci oraz projektanci mogą skorzystać z pakietu profesjonalnie przygotowanych szkoleń odbywających się w formie warsztatów..

Nasze Produkty

Imitacja Kamienia

  Produkt pozwala w prosy sposób tworzyć  
  efekt naturalnego, antycznego kamienia,
  zachowując przy tym jego właściwości, bez
  dodatkowych zabezpieczeń. Wielką zaletą
  jest możliwość stosowania materiału na
  ścianach, sufitach i posadzkach.

 

Czy są jakieś ograniczenia? 

 

 

Sprawdź naszą ofertę

Zalety FLEX-C-MENT

1Wypełnienie z cegły

2Deska jako element konstrukcji muru

3
Kamienny cokół 

4Zero odpadów

Partnerzy

 

Galeria Przykładowych Realizacji