O produkcie

 

To unikatowa technologia kreowania wystroju ścian za pomocą wyjątkowej masy dekoracyjnej. Jej niepowtarzalne właściwości pozwalają na ukształtowanie głębokich, trójwymiarowych kształtów tworzących wzory naturalnego kamienia, klinkieru, płytek ceramicznych, drewna i wielu innych.

FLEX-C-MENT może być stosowany do grubości nawet 5 cm zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Dzięki temu może z łatwością znaleźć zastosowanie na elewacjach, ogrodzeniach, kominkach, kolumnach i nawet zaokrąglonych ścianach. Szybkie, trwałe i wyjątkowo estetyczne wykonanie w połączeniu z możliwością zastosowania na praktycznie każdym stabilnym podłożu takim jak beton, ceramika, płyta kartonowo-gipsowa, styropian powodują, że FLEX-C-MENT staje się bardzo uniwersalnym rozwiązaniem.

To lekki, elastyczny, ognioodporny materiał, którego zalety potwierdza prawie trzydziestoletnie doświadczenie na rynku amerykańskim i europejskim. W odróżnieniu od kamienia naturalnego czy kamieni prefabrykowanych cechuje się niskim ciężarem gotowej masy, niskimi kosztami robocizny, transportu oraz praktycznie bezodpadowym wykorzystaniem materiału. Przede wszystkim daje jednak możliwość dopasowania do życzeń i wymagań inwestora. I to zarówno pod względem tworzonego kształtu jak i koloru.

 

Sprawdź naszą ofertę

Zalety FLEX-C-MENT

1Wypełnienie z cegły

2Deska jako element konstrukcji muru

3
Kamienny cokół 

4Zero odpadów

Partnerzy

 

Galeria Przykładowych Realizacji